(+39) 344 0846564 info@dbgmec.com

DBG Management & Consulting uvádza na trh v Slovenskej republike „tzv. rozšírenú realitu“ z Talianska

Gen 22, 2020 | Other Languages

Spoločnosť, výhradný distribútor inovatívnych služieb Skylab Studios v krajinách Vyšehradsej skupiny, prinesie na veľtrh ITF Slovakia Tour 2020 inovatívny a interaktívny návrh turistického značenia, ktorý je viacjazyčný, dostupný a s obsahom určeným aj pre deti. 

DBG Management & Consulting, komunikačná, marketingová a organizačná agentúra, ktorú vedie Barbara Molinario, sa so svojím stánkom (č. 409, hala B1) zúčastní na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakia Tour 2020 krajín Vyšehradsej skupiny (Česká republika, Slovenská republika, Poľsko a Maďarsko), ktorý sa bude konať v Bratislave od 23. do 26. januára 2020.

Spoločnosť, ktorá sa zúčastňuje ako príjemca talianskych regionálnych fondov EÚ, POR FESR 2014-2020-Príspevky na podporu procesov internacionalizácie MSP v regióne Lazio 2018, predstaví v Slovenskej republike rozsiahle možnosti, ktoré ponúka technológia tzv. rozšírenej reality (Augmented Reality), vyrobená v Taliansku a vytvorená spoločnosťou Skylab Studios. Jej výhradným predajcom pre Slovensko, Poľsko, Maďarsko a Českú republiku je spoločnosť DBG Management & Consulting.

Inovatívna technológia, ktorá ponúka interaktívne a viacjazyčné turistické značky, ktoré môžu používať aj nevidiaci, hluchí, má obsah určený aj pre deti. Nový spôsob poznávania turistických destinácií, ktorý ponúka návštevníkom obrovské množstvo informácií, ku ktorým majú kedykoľvek prístup podľa svojich záujmov. Je to ako mať so sebou osobnú turistickú kanceláriu, ktorá je k dispozícii kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Rozšírená realita, interaktívne turistické značky, virtuálna realita a mnoho ďalších pokrokových nástrojov, ktoré môžu byť použité na propagáciu akéhokoľvek typu destinácie, od malého mesta po veľké metropoly.

Účasť na tomto veľtrhu predstavuje veľmi významný krok, ktorý naznačuje pokračujúci rast trhu inovácií v sektore cestovného ruchu, ktorý po Španielsku a Spojených arabských emirátoch vytvára základy pre zriadenie inovačného centra v Bratislave. Toto centrum môže byť referenčným bodom nielen pre Slovensko, ale aj pre Českú republiku, Poľsko a Maďarsko.